Oznam pre rodičov a žiakov

❗Oznam pre rodičov a žiakov ❗

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR s Úradom verejného zdravotníctva, hlavným hygienikom a krízovým štábom prijali od  24.3.2020 tieto opatrenia:

1. Vyučovanie sa prerušuje do odvolania.
  2. Ruší sa TESTOVANIE 9.
  3. Prihlášky na stredné školy bude možné podať do 15. mája. Potvrdenie od lekára nebude potrebné. Prijímacie skúšky na SŠ sa uskutočnia najneskôr do 30.júna.
  4. Zápis do 1. ročníka ZŠ sa uskutoční od 15. - 30. apríla, a to bez osobnej prítomnosti detí. (Termín upresníme na www.stránke školy, na facebooku, zatiaľ máme spustený on-line dotazník. )

Žiadosti však bude potrebné aj podpísať oboma rodičmi. Po ukončení karantény sa upresnia termíny zápisov v škole.

Vážení rodičia, milí žiaci,
podľa odporúčaní Ministerstva školstva SR budeme naďalej postupovať podľa našich podmienok aké máme.
Aj naďalej budete dostávať úlohy a zadania cez svojich triednych učiteľov a vyučujúcich.
Zároveň prebieha podľa možností žiakov, tried a vyučujúcich aj on-line vyučovanie cez web.

Nezabudnite naďalej dodržiavať hygienu a všetky opatrenia, ktoré sú v tieto dni nevyhnutné!!!
O všetkých zmenách, či ďalších postupoch Vás budeme priebežne informovať.
Riaditeľ školy

Telefón: 056 / 672 72 70