• Úvod
  • Rodičovské združenie

Rodičovské združenie pri Základnej škole sídlisko Sever

Profil organizácie:

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

• Obchodné meno (Názov): Rodičovské združenie pri Základnej škole sídlisko Sever
  • Právna forma: Občianske združenie
  • IČO/SID: 17319617/201
  • Sídlo: 07501 Trebišov, Pribinova 34

2 % Z D A N E

Opäť je tu tá možnosť podporiť ďalšie vzdelávanie našich detí a to odovzdaním 2% z dane:

• na daňových priznaniach z daní z príjmov právnickej alebo fyzickej osoby do 31. 3. 2020
  • ak ste zamestnanec, vyplnením potvrdenia o zaplatení dane a vyhlásenia o poukázaní 2%.

Vyplnené tlačivá môžete zaniesť na príslušný daňový úrad, alebo to urobíme za Vás do 30. 4. 2020.

Ďakujeme za konkrétne prejavy spolupatričnosti a Vašu podporu!

Tlačivá na darovanie 2% Vám radi poskytneme v budove školy na 1.poschodí č.d. 87. alebo si ho stiahnite TU

P O Ď A K O V A N I E    Z A   2 %    Z   D A N E

Rodičovské združenie pri Základnej škole vyslovuje úprimné poďakovanie všetkým, ktorí sa napriek rôznym iným možnostiam  rozhodli darovať 2% z dane práve nášmu združeniu. V roku 2019 ste nás cez daňové úrady podporili celkovou čiastkou  2.191,33 €. Tieto finančné prostriedky budú použité na zakúpenie učebných pomôcok pre žiakov našej školy.