Súťaž o najlepšieho čitateľa

Cannot find najlepsicitatel2018 subfolder inside /home/web/web/images/clanky/najlepsicitatel2018/ folder.
Admiror Gallery: 5.1.1
Server OS:Apache/2.4.10 (Debian)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.27-0+deb8u1

Marec je mesiacom knihy, a preto sa v našej školskej knižnici opäť konala obľúbená žiacka súťaž "O najlepšieho čitateľa".

Žiaci prvého stupňa si zmerali sily v piatich súťažných disciplínach. Súťažilo sa v štyroch kategóriách podľa ročníkov. Z každého ročníka boli vybraní štyria najzdatnejší žiaci. Merali si sily vo vyhľadávaní titulov v školskej knižnici podľa určeného zadania, v čítaní neznámeho textu, v spoznávaní ilustrácií z čítaniek a v čítaní s porozumením. Žiaci takto strávili veľmi prijemné popoludnie a v poslednej disciplíne sa aj schuti zasmiali. Keďže porota mala náročnú prácu, zrátať všetky zozbierané body, vyhodnotenie súťaže sa konalo nasledujúci deň.

Titul "Najlepší čitateľ" teda získali:

v 1. ročníku Miško Kasman,

v 2. ročníku Alexko Cogan,

v 3. ročníku Emmka Sofia Synová,

v 4. ročníku Jakubko Godál.

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme a ostatných účastníkov uvádzame na tabuli cti 🙂

Tabuľa cti:

Martiko Illean Illeš, Miško Lisý, Oliverko Bertalan, Viktorka Močková, Filipko Grecula, Kristiánko Michalko, Danielko Šimon, Kristínka Pavlíčková, Jakubko Štefanko, Mirko Zavadiak, Emka Koliščáková, Samko Jacko.

Všetci si zo súťaže odniesli diplom, sladkú odmenu a určite aj dobrý pocit z príjemne strávených chvíľ. Víťazi navyše získali milý  hrnček na teplé kakao k dobrej knihe.

Dúfam, že sa aj o rok stretneme pri tejto súťaži v školskej knižnici.

Mgr. Jarmila Ondrušová