Súťaž o Najlepšieho čitateľa

Predposledný marcový deň sa najlepší čitatelia z jednotlivých tried stretli v rovnom súboji v školskej knižnici a zmerali si medzi sebou sily.

Súťažili v niekoľkých disciplínach. Posudzovala sa ich obratnosť a orientacia v knižnici, prezentovali svoju techniku čítania pred porotou, samostatne pracovali na úlohach zameraných na rozvíjanie čitateľskej gramotnosti a zabavili sa v súťaži "Prečítaj a urob to!".

Pri rozhodovaní o najlepšom čitateľovi však rozhodovali len stotinky sekúnd a po zrátaní všetkých bodov sa viacčlenná porota rozhodla, že za jednotlivé ročníky vyhrali súťaž títo žiaci:
1.ročník: ALex Cogan
2.ročník: Daniel Šimon
3.ročník: Miroslav Zavadiak
4.ročník: Tobias Nikita Bernát

Porota však jednohlasne rozhodla aj o udelení pochvaly a diplomu pre všetkých žiakov, ktorí sa súťaže zúčastnili pre ich perfektné a sebaisté výkony. (Filip Grecula, Kristián Michalko, Marko Škrabala, Nella Beďová, Tomáš Fečojager, Jakub Štefanko, Gréta Havranová, Kristína Ondovčíková, Jozef Fedor, Tamara Kalistová, Elizabeth Farkašová)

Všetkým žiakom teda k ich výkonu srdečne blahoželáme a prajeme veľa krásnych zážitkov pri čítaní kníh!

Mgr. Jarmila Ondrušová

IMG_4488.JPGIMG_4513.JPGIMG_4485.JPGcitatel25.jpg