Medzinárodný deň čokolády v pastelkovej triede 1.B

Mliečna, horká alebo biela? Vzhľadom na to, že čokoláda dnes existuje v rôznych podobách a každý si tak príde na svoje, sotva sa nájde niekto, kto by tejto lahôdke odolal.

Pokiaľ aj vám jej chuť učarovala a hľadáte akúkoľvek zámienku, aby ste si ju mohli dopriať, nezabudnite 13. septembra osláviť Medzinárodný deň čokolády! Aj malé pastelky z 1.B si tento významný a sladký deň pripomenuli s veľkou radosťou. Najprv sa o čokoláde čo to naučili, neskôr ochutnali rôzne druhy so zavretými očami a skúmali chute rôznych druhov. Ako super kamaráti sa v závere workshopu podelili so sladkou pozornosťou aj s ostatnými spolužiakmi prvého stupňa.