SÚŤAŽ ,,Deň Zeme"

Milí žiaci, 22. apríla si pripomíname Deň Zeme.

Bolo to v roku 1970, keď vedci, hlavne ekológovia v USA ovplyvnení fotografickými a telegrafickými snímkami z kozmu dokumentujúcimi krehkosť a zraniteľnosť Zeme, demonštračne vyzvali ku spoločnému celosvetovému úsiliu za ochranu Zeme so všetkým,čo ju robí jedinečnou. Každý rok sa preto spoločne stretávame, aby sme si tento významný deň pripomenuli.

Keďže súčasná situácia nám to tento rok nedovolí, ponúkame Vám možnosť, ako si Deň Zeme pripomenúť a využiť čas strávený doma.

Každý z Vás môže nakresliť/namaľovať/vytvoriť dielko na tému "Čo by v prírode nemalo chýbať" alebo "Rozmanitosť prírody v mojich predstavách" . Vašu prácu môžete pri nástupe do školy odovzdať triednej učiteľke / triednemu učiteľovi.

Najkrajšie práce budú  ocenené.

Telefón: 056 / 672 72 70

198337