Týždeň zdravej výživy

Týždeň zdravej výživy od 19.10.2020 – do 23.10.2020  - Zdravá výživa je základ zdravia

Každý deň si prines zdravú desiatu / ovocie, zeleninku.../.

Čítať Ďalej

Deň mlieka na našej škole

Posledný septembrový týždeň sme si pripomenuli Svetový deň mlieka v školách, a tak  upozornili  na dôležitosť pitia mlieka a na jeho zdravotné prínosy pre rastúce deti.

22.apríl - Deň Zeme

Deň Zeme si pripomíname od roku 1970 a iniciátorom jeho vyhlásenia bol environmentálny aktivista, senátor Spojených štátov z Wisconsinu, Gaylord Nelson. Deň Zeme vznikol ako reakcia na rozsiahle poškodzovanie životného prostredia a jeho cieľom je pripomenutie si našej závislosti na cenných daroch, ktoré nám poskytuje Zem.

ŽIACI ZO ZŠ, PRIBINOVA 34, V TREBIŠOVE SA UČIA AJ ONLINE

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 v nadväznosti na prerušenie od 16. marca 2020 do 29. marca 2020 prerušuje aj naďalej vyučovanie na školách a v školských zariadeniach v období od 30. marca 2020 do odvolania.