Vystrieľala si postup na majstrovstvá Slovenska, kde nesklamala!

Dňa 24.februára 2023 sa v Gelnici konali Majstrovstvá kraja v športovej streľbe.

Našu školu, ako aj okres Trebišov reprezentovalo družstvo v zložení : Veronika Vitková, Alexandra Hrončeková a Claudio Pio di Bari. Celý súťažný tím si vystrieľal v konečnom poradí 4. miesto.  

V kategórii jednotlivcov získala 1. miesto a postup na Majstrovstvá SR žiačka Veronika Vitková z 9.B. Naša Veronča nastrieľala 265 z 300 možných! Po poctivej streleckej príprave pod vedením trénera Mgr.Czilliho bola Veronika pripravená reprezentovať našu školu na celoslovenskej úrovni.

Majstrovstvá SR v športovej streľbe sa konali 21.apríla 2023 vo Vištuku.  V silnej streleckej konkurencii sa naša strelkyňa nenechala medzi streleckou elitou zahanbiť. Nastrieľala 271 bodov, čím zlepšila svoj výkon z kraja. Stačilo to na výborné 11.miesto v rámci Slovenska v kategórií starších žiačok. Veronike gratulujeme k športovému úspechu, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších športových, študijných, ako aj osobných úspechov na strednej škole.

Obrázok3.jpgObrázok1.jpgObrázok2.jpgObrázok4.jpgObrázok5.jpgObrázok6.jpgObrázok7.jpg

RÝCHLY KONTAKT

Adresa: Ul. Pribinova 34, Trebišov
skola@zspribinovatv.edu.sk

ŠTATISTIKA

Čítanosť článkov
684418

KTO JE ONLINE

Práve tu je 141 návštevníkov a žiadni členovia on-line